DRZWI WEWNĘTRZNE MDF/HDF

KOLEKCJA PRESTIGE
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-prestige/

Seria Prestige to nie tylko wyjątkowo piękne, ale i niezwykle trwałe i wytrzymałe rozwią­zanie, dzięki zastosowanej we wszystkich modelach technologii ramowej. Technologia ramowa wykorzystuje litą, odporną na odkształcenia konstrukcję z płyt drewno­pochodnych. Wszystkie jej elementy są ma­sywne, a ich połączenie za pomocą kołków oraz tzw. piór stabilizujących dodatkowo wzmacnia i stabilizuje skrzydło drzwiowe. Konstrukcja ramowa pozwala na skrócenie drzwi do 30 mm.

KOLEKCJA PREMIUM
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-premium/

Technologia dostępna w drzwiach z grupy Premium, to solidne i ponadcza­sowe rozwiązanie. Podstawą konstrukcji jest tradycyjny ramiak z drewna iglastego. Wypełnienie wzmacniające i stabilizujące stanowi warstwa tzw. plastra miodu. Na­tomiast warstwę zewnętrzną, zwaną okła­dziną, tworzy drewnopochodna płyta HDF o grubości 3 mm, wykończona wybranym dekorem. Dzięki zastosowaniu podwójnego ramiaka, drzwi na konstrukcji drewnianej można skracać do 60 mm.

KOLEKCJA BASIC
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-basic/

Technologia dostępna w drzwiach z grupy Basic, to solidne i ponadcza­sowe rozwiązanie. Podstawą konstrukcji jest tradycyjny ramiak z drewna iglastego. Wypełnienie wzmacniające i stabilizujące stanowi warstwa tzw. plastra miodu. Na­tomiast warstwę zewnętrzną, zwaną okła­dziną, tworzy drewnopochodna płyta HDF o grubości 3 mm, wykończona wybranym dekorem. Dzięki zastosowaniu podwójnego ramiaka, drzwi na konstrukcji drewnianej można skracać do 60 mm.

Dom buduje się doświadczeniem i mądrością, a umacnia ciągłym doskonaleniem. Prawie 50-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi zobowiązuje nas do podtrzymywania tych wartości, które są najcenniejsze dla każdego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa – gwarancji jakości i silnej marki.

To także powód, abyście mogli Państwo cieszyć się najwyższą jakością i elegancją wykończenia. Jesteśmy nowocześni i innowacyjni, dlatego nie zwalniamy tempa i wciąż podążamy z duchem czasu.

Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design dzięki czemu wykorzystywane produkty wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie mieszkalnym.

Bogata i zróżnicowana oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby nieomal każdego klienta, dzięki czemu nasza oferta cieszy się ogromnym zaufaniem w kraju oraz jest też rozpoznawalna poza granicami Polski.

DRZWI WEWNĘTRZNE

Wnętrze domu, mieszkania czy biura nabiera charakteru dopiero, gdy pojawią się w nim stylowe drzwi wewnętrzne – takie, które dopełniają aranżację. By tak się stało, muszą być zarówno modne, jak i wykonane przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów, z dbałością o każdy detal.

DRZWI OKLEINOWANE

Tam, gdzie nowoczesność spotyka tradycję, nie ma miejsca na kompromisy. Dlatego z połączenia tego, co designerskie z tym, co przywodzi na myśl ponadczasową klasykę, powstała kolekcja drzwi okleinowanych. Wyróżnia je lekka konstrukcja i niezwykła struktura, doskonale odwzorowująca naturalne drewno. Szeroki wachlarz barw wykończenia Lamisoft i Mikroflex pozwoli na uzupełnienie jasnych, nieco ascetycznych wnętrz w stylu skandynawskim, nowoczesnych, minimalistycznych przestrzeni, ciepłych, domowych kompozycji oraz zupełnie nieszablonowych wystrojów inspirowanych stylem kolonialnym, retro i vintage. Drzwi z nowoczesnym szkleniem czy bez dodatkowych ozdób? Wybór należy do nas.

DRZWI MALOWANE

We współczesnych projektach dominuje trend, w którym umiejętne połączenie odpowiedniego koloru i nowatorskiego designu z funkcjonalnością i prostotą form, stanowi prawdziwą siłę detalu aranżacyjnego. Szeroki wachlarz drzwi malowanych, zamknięty w sześciu nowoczesnych i designerskich kolekcjach, to nasza propozycja przygotowana dla wszystkich tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań i pragną nadać wnętrzom indywidualny i niepowtarzalny charakter. Pełne skrzydło w dowolnej kolorystyce według palety RAL, wykończone stylowym frezowaniem lub subtelnym szkleniem, dodadzą drzwiom zupełnie niebanalnego charakteru. Teraz wszystko zależy od naszej wyobraźni.

SKRZYDŁA PRZESUWNE - NAŚCIENNE

To dobre rozwiązanie do małych pomieszczeń, gdyż nie zabierają powierzchni użytkowej przy otwieraniu. Przesuwają się na specjalnej szynie, która dodatkowo może być wykończona maskownicą, dopasowaną do koloru drzwi. Decydując się na system naścienny, przy aranżacji pomieszczenia należy pamiętać, że otwarte drzwi zasłaniają część ściany.

SKRZYDŁA PRZESUWNE - CHOWANE W ŚCIANĘ

To idealne rozwiązanie do małych pomieszczeń. Łączą one pełną funkcjonalność drzwi tradycyjnych z minimalnym wykorzystaniem powierzchni użytkowej. W przeciwieństwie do systemu naściennego ten sposób pozwala na aranżację ściany również w miejscu, gdzie chowają się drzwi.