DRZWI WEWNĘTRZNE MDF/HDF

KOLEKCJA PRESTIGE
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-prestige/

Seria Prestige to nie tylko wyjątkowo piękne, ale i niezwykle trwałe i wytrzymałe rozwią­zanie, dzięki zastosowanej we wszystkich modelach technologii ramowej. Technologia ramowa wykorzystuje litą, odporną na odkształcenia konstrukcję z płyt drewno­pochodnych. Wszystkie jej elementy są ma­sywne, a ich połączenie za pomocą kołków oraz tzw. piór stabilizujących dodatkowo wzmacnia i stabilizuje skrzydło drzwiowe. Konstrukcja ramowa pozwala na skrócenie drzwi do 30 mm.

KOLEKCJA PREMIUM
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-premium/

Technologia dostępna w drzwiach z grupy Premium, to solidne i ponadcza­sowe rozwiązanie. Podstawą konstrukcji jest tradycyjny ramiak z drewna iglastego. Wypełnienie wzmacniające i stabilizujące stanowi warstwa tzw. plastra miodu. Na­tomiast warstwę zewnętrzną, zwaną okła­dziną, tworzy drewnopochodna płyta HDF o grubości 3 mm, wykończona wybranym dekorem. Dzięki zastosowaniu podwójnego ramiaka, drzwi na konstrukcji drewnianej można skracać do 60 mm.

KOLEKCJA BASIC
http://vivento.pl/kolekcje/kolekcja-basic/

Technologia dostępna w drzwiach z grupy Basic, to solidne i ponadcza­sowe rozwiązanie. Podstawą konstrukcji jest tradycyjny ramiak z drewna iglastego. Wypełnienie wzmacniające i stabilizujące stanowi warstwa tzw. plastra miodu. Na­tomiast warstwę zewnętrzną, zwaną okła­dziną, tworzy drewnopochodna płyta HDF o grubości 3 mm, wykończona wybranym dekorem. Dzięki zastosowaniu podwójnego ramiaka, drzwi na konstrukcji drewnianej można skracać do 60 mm.