DRZWI WEWNĘTRZNE DREWNIANE

Oferta firmy Agmar to drzwi, które spełniają swoje podstawowe funkcje, zapewniając bezpieczeństwo i gwarantując spokój.
Jednym z najstarszych surowców służących człowiekowi jako materiał budulcowy i ozdobny jest drewno. Posiada ono ogromną różnorodność struktury i odcieni, co powoduje, że każdy wyrób wykonany z drewna jest – w pewnym sensie – niepowtarzalny. Wyróżnia się indywidualnym klimatem powodującym, że drzwi wykonane z niego są wyjątkowe.
Agmar, podczas całego procesu produkcji, dba o środowisko naturalne, stosując odpowiednie materiały, a także zasila suszarnię za pomocą energii odnawialnej, przy wykorzystaniu farmy wiatrowej.
Do malowania naszych drzwi stosujemy wyłącznie farby ekologiczne.

Drzwi wewnętrzne produkowane przez firmę P.P.H.U. „Agmar” Mariusz Pasztaleniec to świetny sposób na idealne dopełnienie każdego wnętrza. Spełniają oczekiwania Klienta, oferując wyroby w szerokiej palecie kolorów i wzorów. Dzięki temu zakupione drzwi staną się integralną częścią Państwa domu i pomogą stworzyć kąt dla każdego z domowników.

Konstrukcja drzwi wewnętrznych ramowo-płycinowych przylgowych i bezprzylgowych 40 mm:
Wykonane z drewna sosnowego klejonego warstwowo i naprzemiennie, oklejane sklejką sosnową lub dębową.

Wykończenie:
Lakierowanie system czteropowłokowy przy użyciu metody hydrodynamicznej farbami transparentnymi w 12 kolorach lub kolorami z palety RAL.

Wyposażenie standard:

  • Skrzydło o grubości 40 mm
  • Ościeżnica stała 105 mm x 45 mm / z opcją regulowanej za dopłatą
  • Uszczelka na obwodzie ościeżnicy
  • Szyba klejona bezpieczna mleczna/przeźroczysta
  • Jeden zamek magnetyczny (klucz, wkładka, wc)
  • Trzy chowane zawiasy / Dwa zawiasy regulowane w trzech płaszczyznach + nakładki na zawiasy

Dom buduje się doświadczeniem i mądrością, a umacnia ciągłym doskonaleniem. Prawie 50-letnie doświadczenie w produkcji okien i drzwi zobowiązuje nas do podtrzymywania tych wartości, które są najcenniejsze dla każdego prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa – gwarancji jakości i silnej marki.

To także powód, abyście mogli Państwo cieszyć się najwyższą jakością i elegancją wykończenia. Jesteśmy nowocześni i innowacyjni, dlatego nie zwalniamy tempa i wciąż podążamy z duchem czasu.

Inwestujemy w technologię oraz dbamy o design dzięki czemu wykorzystywane produkty wyznaczają trendy we współczesnym wzornictwie mieszkalnym.

Bogata i zróżnicowana oferta jest w stanie zaspokoić potrzeby nieomal każdego klienta, dzięki czemu nasza oferta cieszy się ogromnym zaufaniem w kraju oraz jest też rozpoznawalna poza granicami Polski.

Wnętrze domu, mieszkania czy biura nabiera charakteru dopiero, gdy pojawią się w nim stylowe drzwi wewnętrzne – takie, które dopełniają aranżację. By tak się stało, muszą być zarówno modne, jak i wykonane przy wykorzystaniu najwyższej jakości produktów, z dbałością o każdy detal.

DRZWI DREWNIANE:
Drewno wywołuje u każdego inne skojarzenia – jedni od razu pomyślą o jasnych, ciepłych beżach, inni o głębokich i nasyconych odcieniach czekolady. Jedno w postrzeganiu tego surowca jest jednak niezmienne – to niezwykle ciepły, elegancki i ponadczasowy element wykończeniowy. Doskonale uzupełni tradycyjne, bardzo stylowe wnętrze, sentymentalnie rustykalną aranżację czy nowoczesną i designerską kompozycję – zwłaszcza jeśli drzwi połączymy z niebanalnym szkleniem. Wystarczy odrobina kreatywności, wrażliwości estetycznej oraz drzwi z kolekcji drewnianej by każde wnętrze nabrało wyjątkowego, niepowtarzalnego charakteru.